02144003048 Make your dreams come true! یسرا ورود/ ثبت نام

مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی به چه منظور صورت می گیرد

منتشر شده توسط یسرا در 1399/5/31
مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی به چه منظور صورت می گیرد

مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی

این نوشتار به بررسی مسائل حقوقی و مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی و اینترنتی می پردازد و در مورد نکات مهم این حوزه از کسب و کارها بحث می کند.
اگر شما هم جزو کسانی هستید که با پیشرفت علم و تکنولوژی و فراگیری استفاده از فضای مجازی و اینترنت در دست مردم؛ تصمیم گرفته‌‌اید که کسب و کار خود را رونق ببخشید و از ابزارهای پیشرفته‌ای که در دست دارید برای بهتر شدن و به روز شدن شغل خود بهره ببرید؛ حتماً به یک مشاور حقوقی و متخصص در زمینه کاری خود برای کسب و کاری که قصد دارید در فضای مجازی آن را گسترش دهید، نیاز دارید.

مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی چه مزیتی دارد؟

علاوه بر این که اغلب مردم مایل هستند بیشتر کارهای خود را به صورت اینترنتی و از راه دور انجام دهند و با این کار در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کنند؛ یکی دیگر از مسائلی که باعث شده است کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن و گسترش در فضای مجازی کشیده شود و مشاوره‌های حقوقی و تخصصی در این زمینه بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، این است که در ماه‌های اخیر با شروع شیوع ویروس کرونا، بسیاری از کسب و کارها و مشاغل رو به نابودی و ورشکسته شدن رفتند.
همین طور با توجه به این که حضور مردم در اماکن عمومی بسیار کمتر شد؛ تمایل به انجام غیر حضوری و از راه دور کارهای روزمره و ضروری، خریدها و دیگر کارهایی که قبلاً حضوری انجام می‌شدند، بسیار بیشتر شد.
به همین دلیل کسب و کارهایی که در این دوران به صورت مجازی هم فعالیت می‌کردند کارشان را از دست ندادند. در همین حین بسیاری از اصناف و مشاغل سعی کردند در این زمان کم مهارت و خدمات خود را به صورت اینترنتی هم ارائه دهند. از همین رو داشتن یک مشاور خوب و دلسوز و همین طور متخصص، اهمیت زیادی پیدا کرد.
چرا که همان طور که فضای مجازی انجام کارها را بسیار راحت کرد و ابزارها و امکانات زیادی را در اختیار مردم گذاشت، به دلیل داشتن پیچیدگی و ابزارهای فنی و تخصصی کمی کار را برای تازه کارها سخت کرد.

مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی با طعم و بویی جدید

به این دلیل که این فضای جدید قوانین و مراحل جدید برای راه اندازی استارت آپ و دیده شدن کسب و کار دارد و مردم عادی چون آشنایی با این فضا و ابزارهایی که باعث پیشرفت آن می‌شود ندارند؛ در فضای مجازی هم سرخورده می‌شوند و کسب و کارشان با شکست مواجه می‌شود.
در حال حاضر برند سازی، ثبت شرکت‌ها و شروع یک استارت آپ و کسب و کار مجازی و شناساندن کسب و کار در این فضا به مخاطبان خاص آن صنف، کار ساده‌ای نیست و در تمام این مراحل برای پیشبرد اهداف به صورت هوشمندانه نیاز است که در برداشتن هر قدمی در فضای مجازی یک مشاور و متخصص که آشنایی کامل به ابزارهای پیشرفت کارها به صورت اینترنتی و مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی داشته باشد تا اشتباهات ما را به عقب نکشاند.

کدام وکلا و مشاوران حقوقی در زمینه مشاوره کسب و کارهای مجازی به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند؟

در حال حاضر به دلیل این که استفاده از فضای مجازی بسیار همه گیر شده است و فضای بسیار نامحدودی را ایجاد کرده است، کسانی می‌توانند در این زمینه مشاوره اصولی و درست بدهند که به صورت تخصصی در زمینه برند سازی و ثبت برند در فضای مجازی فعالیت می‌کنند.
 
مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی
 
تیم حقوقی یسرا یکی از قوی ترین مشاوران و متخصصان را در زمینه برند سازی و راه اندازی کسب و کارهای مجازی دارد و به صورت ویژه و اختصاصی در زمینه مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی فعالیت می‌کند و شما می‌توانید کارهای مربوط به کسب و کار اینترنتی خود را بدون هیچ نگرانی به گروه یسرا بسپارید تا جایگاه خود را در میان مخاطبان گسترده این فضای مجازی پیدا کنید.

تیم تخصصی و حقوقی یسرا در زمینه مشاوره حقوقی کسب و کارهای اینترنتی چگونه خدمت رسانی می‌کنند؟

تیم مشاوران حقوقی و وکلای مجرب یسرا، به صورت تمام وقت آماده‌ ارايه‌ی مشاوره رایگان هم از طریق حضور در دفاتر و شعب مختلف یسرا و هم به صورت آنلاین و یا تلفنی هستند.
در موسسه حقوقی یسرا وکلا و مشاوران و متخصصان ماهر و با تجربه‌ای در زمینه مشاوره حقوقی استارت آپ‌ها حضور دارند؛ که برای شروع کار مجازی و ثبت برند می‌توانند کمک شایانی در خصوص مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی به شما بدهند.
علاوه بر آن، این تیم حقوقی و متخصص دارای سامانه‌ هوشمند یسرا است؛ که تمام کارهای مشاوره کسب و کار، رسیدگی و پیگیری جرایم و پرونده‌ها و قراردادهای فضای مجازی را به صورت هوشمند و آنلاین برای موکلان انجام خواهد داد.
همچنین تیم یسرا دارای بانک اطلاعاتی بسیار قوی و کاملی است که اطلاعات و گزارش‌های بسیار مفیدی را در رابطه با مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی و حقوق و قوانین سایبری و جرایم آن و همچنین وکلای سایبری و آی تی در اختیار علاقمندان گذاشته است.
تیم حقوقی یسرا علاوه بر این که در ابتدا و برای شروع کار به مشتریان خود کمک می‌کند؛ به کسانی هم که از فضای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی، متضرر شده‌اند و بزه دیده هستند توسط وکلای سایبری کمک می‌کند تا به حق و حقوق خود برسند.

خدمات مشاوره حقوقی یسرا در حوزه مشاوره تخصصی و حقوقی به کسب و کارهای مجازی رایگان هستند؟

گرفتن مشاوره اولیه و اطلاعات در حوزه رایانه و حقوق آن و اطلاع از چگونگی راه اندازی کسب و کارهای مجازی از مشاوران و کارشناسان یسرا چه به صورت حضوری چه آنلاین و تلفنی، همگی در سراسر کشور رایگان هستند.
 همچنین مشاوران و وکلایی که به صورت تخصصی در یسرا مشغول راهنمایی کسب و کارها هستند و وظیفه‌ دفاع از حقوق مردم در فضای مجازی را به عهده دارند، با هزینه مناسب و طبق تعرفه کانون وکلا فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید از گرفتن مشاوره و خدمات تخصصی اطمینان کامل داشته باشید.
تیم وکلای یسرا خدمات مشاوره حقوقی، کلاهبرداری اینترنتی و کسب و کارهای اینترنتی را به سه صورت مشاوره حقوقی رایگان آنلاین ، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری ارائه می‌کند.
در مشاوره آنلاین رایگان شما میتوانید کلیه سوالات تخصصی خود در هر حوزه ای از جمله جرایم سایبری ، جرایم رایانه‌ای و کسب و کارهای مجازی را در ابتدا در سامانه پرسش و پاسخ یسرا جستجو نمایید و از پاسخ های قبلی کارشناسان بهره مند گردید اما در صورت عدم رفع نیاز، وکلا و کارشناسان حقوقی تیم یسرا پاسخ لازم را ارایه می نمایند.
اما در صورت در خواست به مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری باید با شماره های 02144003048 یا 09129152457 تماس حاصل نمایید. و وقت مشاوره تلفنی یا حضوری رزرو نمایید.
جهت اخذ مشاوره حضوری باید به آدرس ذیل مراجعه نمایید.
تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، روبروی دادسرای جرایم رایانه ای تهران (دادسرای ناحیه 31)، پلاک 4 واحد 4، گروه وکلای یسرا.

تیم مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی یسرا در چه شهرهایی فعالیت دارند؟

خدمات حقوقی و وکلای سایبری تیم یسرا به صورت حضوری در شهرهای مختلف تهران، مشهد آماده‌ ارائه خدمات مشاوره‌ای هستند.
برای شهرهای دیگر هم استفاده از مشاوره‌های تلفنی و آنلاین از مشاوران و متخصصان حقوقی یسرا در مورد برند سازی، ثبت شرکت و کسب و کار به راحتی امکان پذیر است.
خدمات سامانه هوشمند حقوقی یسرا هم در هر کجای ایران قابل استفاده است و محدودیتی در استفاده از بانک اطلاعاتی یسرا برای هیچ کسب و کاری در فضای مجازی وجود ندارد.
مشاوره حقوقی کسب و کارهای مجازی, مشاوره حقوقی, کسب و کارهای مجازی, تیم مشاوران حقوقی کسب و کارهای مجازی یسرا, مشاوره تخصصی و حقوقی به کسب و کارهای مجازی, مشاوران حقوقی و وکلای مجرب یسرا, کسب و کارهای اینترنتی, مشاوران حقوقی و تخصصی یسرا,
سلام روز بخیر ...  آیا راه اندازی کانال تلگرام جهت فروش شماره های مجازی تلگرام ، واتس آپ و اینستاگرام جرم محسوب میشه و یک عمل غیر قانونی هست ؟ چون چند وقتی هست که پلیس فتا منو خواستن و گیر دادن که کارت جرمه و مجازات داره ، من هم میترسم ازین تهدیدها .. چکار باید بکنم ؟

پاسخ برای این سوال ثبت شده است
الان که تلگرام فیلتر شده است، باز هم باید شامد بگیریم؟ فعالیتمان غیرقانونی نیست؛ اما بازخواستمان نکنند؟

پاسخ برای این سوال ثبت شده است
سلام روز بخیر ، یک سوال تخصصی جرایم اینترنتی از یک وکیل سایبری داشتم ، یکی از آشنایان ما به بنده تهمت ارتباط تلفنی نامشروع با با همسرخودش زده و این موضوع در بین فامیل پیچیده و همسر من از منزل رفته است ، من کل پرینت تماس های خود را از همراه اول گرفته ام و شوهر اون خانم هم کلیه ی تماس های ایشون رو چک کرده اند ، و ثابت شده که چیزی نبوده است ، اما ایشون فشار آورده که باید پرینت پیام های اینستا ، واتس آپ و تلگرام را هم باید بگیریم. من برای این مساله به چندین وکیل مراجعه کردم و هر کسی یه چیزی میگه ، یکی میگه میشه پرینت گرفت و یکی میگه نه نمی شه ، یک وکیل گفته 5 میلیون به من بده تا من برم برات بگیرم ، میخواستم ببینم داره درست میگه ؟؟

پاسخ برای این سوال ثبت شده است
من داخل تلگرام یا واتس اپ خرید و فروش ارز انجام میدم ولی یک سال و نیم پیش یکی با مدارک جعلی پیشم احراز هویت کرد ود چند تا خرید تنجام داد من تونستم چند تا از پروندها رو حل کنم ولی یکیش که واسه استان بابک بود قاضی واسم زده ۱ سال حبس تعضیری +رد مال که بمدت ۲۰ روز قابل تجدید نظر خواهی تو استان کرمان میباشد من سابقه کیفری ندارم فقط ۳ مورد که اونم منع تعقیب شدم میخواستم ببینم ممکنه وکالتم رو قبول کنید و هزینش رو سری اعلام کنید چون زمان کافی برای این کار رو ندارم

پاسخ برای این سوال ثبت شده است
من داخل تلگرام یا واتس اپ خرید و فروش ارز انجام میدم ولی یک سال و نیم پیش یکی با مدارک جعلی پیشم احراز هویت کرد ود چند تا خرید تنجام داد من تونستم چند تا از پروندها رو حل کنم ولی یکیش که واسه استان بابک بود قاضی واسم زده ۱ سال حبس تعضیری +رد مال که بمدت ۲۰ روز قابل تجدید نظر خواهی تو استان کرمان میباشد من سابقه کیفری ندارم فقط ۳ مورد که اونم منع تعقیب شدم میخواستم ببینم ممکنه وکالتم رو قبول کنید و هزینش رو سری اعلام کنید چون زمان کافی برای این کار رو ندارم

پاسخ برای این سوال ثبت شده است