مشاوره کسب و کارهای اینترنتی

تیم حقوقی یسرا، با هدف ارائه‌ی خدمات حقوقی و تخصصی اثربخش در حوزه کسب و کارهای اینترنتی به کارآفرینان و مدیران ارشد، و همچنین مشاوره و همکاری با شرکت ها و موسسات و سازمان های گوناگون در کشور در طی چند سال اخیر فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین تیم یسرا  با ارائه خدمات مشاوره به پیشرفت و توسعه کسب و کارهای نوپا یا استارتاپ‌ها و شرکت‌های در حال فعالیت با هدف رسیدن به موفقیت هر یک از مجموعه ها توانسته ایم که سابقه ی درخشانی را در کارنامه کاری خود ثبت نماییم.
برای توسعه و پیشرفت کسب و کارهای خود روی مجموعه ما حساب کنید زیرا تیم یسرا از ابتدای فعالیت شما برای موفقیت کسب و کارتان کنارتان خواهیم بود. موفقیت شما، موفقیت ما خواهد بود.
 


Fatal error: Uncaught yii\web\HeadersAlreadySentException: Headers already sent in /home/yasorg/domains/yasra.org/public_html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 437. in /home/yasorg/domains/yasra.org/public_html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:373 Stack trace: #0 /home/yasorg/domains/yasra.org/public_html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(346): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/yasorg/domains/yasra.org/public_html/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(136): yii\web\Response->send() #2 /home/yasorg/domains/yasra.org/public_html/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(288): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/yasorg/domains/yasra.org/public_html/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 373