وکالت سایبری

فعالیت بر روی بیش از 12,000 پرونده حقوقی و کیفری در زمینه وکالت جرایم اینترنتی، جرایم رایانه‌ای و جرایم فضای سایبری، یسرا را به یکی از بزرگترین پلتفرم های حقوقی تخصصی فناوری اطلاعات تبدیل کرده است. زیرا در موسسه حقوقی یسرا وکلای ماهر و با تجربه‌ای در زمینه‌ها و مصادیق مختلف جرایم رایانه‌ای، کسب و کارهای مجازی حضور دارند؛ از جمله آن وکلای پایه یک «جرایم سایبری و اینترنتی» مشغول به فعالیت هستند.

مساله مهمی که در تعقیب جرایم رایانه ای متصدیان امر را با مشکل مواجه می کند نبود تخصص است فقدان تخصص باعث می شود که بسیاری از پرونده ها یا پیگیری نشود و یا در صورت پیگیری بسیار کند پیش برود و در نهایت به نتیجه مطلوبی نرسد. زمانی که تخصص لازم وجود نداشته باشد وکلا توان کشف و دستیابی به داده های مورد نظر پرونده را به گونه ای که بتوان به عنوان دلیل از آن استفاده کرد را نخواهند داشت و نیز به دلیل عملکردها و پیچیدگی های سیستم رایانه ای، توان دستیابی به اطلاعات مورد نظر را بدون ایراد خسارت به سیستم یا به داده های درون آن نخواهند داشت.

تیم حقوقی وکلای یسرا، با حضور وکلای مجرب و خبره در این زمینه ها، تمام کارهای مشاوره حقوقی، رسیدگی و پیگیری جرایم و پرونده‌ها را به صورت هوشمند و آنلاین برای موکلان انجام خواهد داد و تیم حقوقی یسرا علاوه بر این که به قربانیان و بزه دیدگان جرایم سایبری کمک خواهد کرد و وکلای مجربی را در اختیار آنان می‌گذارد تا به حق و حقوق خود برسند؛ دارای بانک اطلاعاتی بسیار قوی و کاملی است که اطلاعات و گزارش‌های بسیار مفیدی را در رابطه با حقوق و قوانین سایبری و جرایم آن و همچنین وکیل جرایم سایبری و آی تی در اختیار علاقمندان قرار می دهد. همچنین در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه نیز بسیار هدفمند و پیگیر تلاش خواهد کرد.به غیر از بانک اطلاعاتی که در یسرا وجود دارد، دوره‌های تخصصی و ویژه، و برگزاری همایش‌های تخصصی نیز در رابطه با جرایم سایبری برای علاقمندان و وکلای پایه یک برگزار می‌کند تا با بالا بردن دانش عمومی و تخصصی، وکلای درجه یکی را در زمینه دفاع از جرایم فضای مجازی پرورش دهد.